نیما عظیمی نژاد . علیرضا ملاحسینی . سعید ملاحسینی . نظام الدین منتظری . بیتا ملاحسینی . مهناز ملاپناه
نیما عظیمی نژاد متولد 24 شهریور 1357, تهران
آهنگساز، نوازندهٔ سه تار و صدابردار اهل ایران است. او فرزند جمشید عظیمی‌نژاد است که خود سال‌ها در زمینهٔ طنزپردازی، نویسندگی و کارگردانی فعال بود و او را عمدتاً با برنامهٔ خانهٔ عروسک‌ها که در سال‌های اول انقلاب از تلویزیون پخش می‌شد می‌شناسند.


او از سن هشت سالگی (۱۳۶۵) فراگیری موسیقی را زیر نظر پدر و برادر خود با ساز سه تار آغاز کرد و از محضر اساتیدی چون فرهاد فخرالدینی، محمدرضا لطفی، پشنگ کامکار و کیوان میرهادی بهره برد.
در سن ۱۹ سالگی (۱۳۷۶) فعالیت‌های رسمی خود را در موسیقی تئاتر و با نوازندگی در گروه تئاتر سبز به کارگردانی خانم آزیتا حاجیان آغاز کرد. بعدها آهنگسازی تئاتر را به صورت شخصی آغاز کرد و در صدا و سیما نیز فعالیت‌هایی چون مشاور موسیقی، آهنگ‌سازی، نظارت ضبطی و... را عهده‌دار بود.
پس از آن، دورهٔ صدابرداری را نزد آقایان ریموند موسسیان و محمد فلاحی گذراند و موفق به اخذ مدرک صدابرداری از سازمان فنی و حرفه‌ای شد.
او در سال ۱۳۸۴ گروه ارَتَّ را به همراه چند تن از دوستانش تأسیس کرد و برای اولین بار موسیقی ایرانی خود را در این گروه طی کنسرت‌هایشان به گوش دیگران رسانید. او همچنین تجربیاتی در خوانندگی و صداسازی نزد اساتید پاک سیرت و ماریو تقدسی کسب کرد.
او از اردیبهشت ماهِ 1390 مشغول به فعالیت در گروه لک لک است و سایر فعالیت هایش در قسمت سوابق و فعالیت ها ذکر شده است...